07.10.2015

ЗАСУДЖЕНІ ПОЛТАВСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ ОТРИМАЛИ СВІДОЦТВА ПРО ПРИСВОЄННЯ РОБІТНИЧОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ

06 жовтня в Полтавській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№64) більше 50 засуджених отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.

За повідомленням прес-служби управління ДПтС України в Полтавській області, Полтавський навчальний центр № 64, який створений на базі установи ще у 2004 році, проводить навчання засуджених за 9 професіями, серед яких електрозварювальник ручного зварювання, столяр будівельний, токар, слюсар з механоскладальних робіт, слюсар з ремонту автомобілів, кухар, пекар, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, швачка та слюсар-сантехнік.

На святі були присутні виконуючий обов’язки начальника установи підполковник внутрішньої служби Вадим Алєксєєнко, директор Полтавського навчального центру № 64 Семен Дудка, його заступник Валентина Писана, викладачі та випускники навчального центру.

Директор навчального центру Семен Дудка привітав засуджених із здобуттям професії. Побажав щоб отримані знання та вміння не були даремними та обов’язково допомогли їм у майбутньому.

Сьогодні важливий день у вашому житті, ви отримуєте документ, що підтверджує наявність підготовки, професійних знань та навичок у певній сфері. Маю надію, що він стане для вас щасливим «квитком» у вашому подальшому працевлаштуванні, – зазначив Вадим Алєксєєнко.

Сьогоднішні випускники вже стоять на шляху вдосконалення набутих умінь та підвищення свого професійного рівня, а для інших 180 слухачів Полтавського навчального центру № 64 все тільки починається. В зручних аудиторіях центру вони з уважністю слухають своїх викладачів, які передають їм безцінне – свої знання.

За матеріалами ОКІА "Новини Полтавщини".