Шалянін Михайло Павлович


27 лютого 2009 року – визначна дата – 70-річчя від дня народження Шаляніна Михайла Павловича!

Михайло Павлович розпочав свою трудову діяльність з 14 листопада 1956 року учнем слюсаря, згодом отримав 7 розряд електрослюсаря. Здобув освіту у Казахському політехнічному інституті при ССГЗК, закінчивши навчання в 1969 році. З 1972 року працював в Горпрофтех училищі № 21 м. Полтави на посаді майстра виробничого навчання групи електрозварників, а з 1980 року був призначений на посаду заступника директора з НВР, на якій пропрацював 3 роки. Далі працював майстром виробничого навчання, в 1989 році присвоєно звання «Майстра виробничого навчання 2-ї категорії». З 1995 року був переведений майстром в.н. в СПТУ № 3. З 2001 року працював механіком, а з 11 січня 2005 року був переведений майстром в.н. в наш центр, де плідно працює і на даний час.

За час роботи проявив себе як висококваліфікований спеціаліст, вправно реалізовує прийняті в центрі освітні програми.

Має індивідуальний підхід до слухачів групи, виховує в них зацікавленість до обраної професії, використовуючи різноманітні прийоми, методи і засоби навчання.

Михайло Павлович – мудра, відповідальна, надзвичайно скромна, працелюбна, збагачена великим життєвим досвідом людина, що докладає багато зусиль та енергії для передачі цього досвіду молодшим колегам та своїм слухачам.

Компетентність, високі професійні якості, порядність, чесність, інтелігентність та простота у спілкуванні є взірцем для усіх співробітників, що забезпечує йому авторитет серед колег по роботі та слухачів.

Колектив нашого центру сердечно вітає ювіляра і бажає щасливої життєвої долі, міцного здоров’я, подальшої продуктивної праці, такої ж невичерпної енергії та бадьорості духу!